Немає нічого гіршого, ніж не знати, що під вами… крім, можливо, того, щоб знати, що Є під вами![ВІДЕО]

 

Цей чувак – веслування на борту, і йому пощастило зловити на камері зустріч з оркою!

Абсолютно чудовий, але дуже загрозливий, особливо коли він затискає спину дошки

Люди були зачаровані вбивчими китами протягом десятиліть і навіть століть.

Через те, що вони є надзвичайно орієнтованими на сім’ю видами і є одним з єдиних китоподібних, які, як відомо, споживають інших ссавців (у тому числі великих китів), багато людей часто замислювалися, чи може кит кинути їсти людину, і чи буде вона, якщо вона були надані можливість.

З нашого історичного розуміння вбивчих китів та зафіксованих вражень людей, які поділилися з цими морськими ссавцями, ми можемо сміливо вважати, що вбивчі кити не їдять людей.

Фактично не було жодних відомих випадків вбивства кита, що їли людину, до наших знань.

У багатьох випадках вбивчі кити навіть не вважаються загрозою для більшості людей.

Проте, було кілька випадків вбивчих китів, які в неволі нападають на своїх тренерів, але в цих випадках косаток зазвичай схопив тримач кінцівки або волосся та підтягнув тренера під воду, але вони ніколи не намагалися споживати людину.

Поки ці випадки траплялись, вони бувають рідкісними, і протягом багатьох років було повідомлено про кілька агресивних нападів.

Більшість нападів, з якими стикалися тренери, залишили їх лише незначними скороченнями та синяками, хоча одне з цих нападів призвело до смерті тренерів.

На додаток до рідкісних нападів також є досить рідкісними випадки смертельних випадків людей, які були спричинені вбивчими китами в полоні, тим більше що були запроваджені нові правила, що обмежують тренерів безпосереднім виявленням косаток як під час тренувань, так і на концертах.

Вважається, що ці нові правила запобігають загибелі та / або поранення в майбутньому.

Content Protection by DMCA.com